Süper Lig ekibi Miha Zajc’a talip oldu!

Çaykur Rizespor’da yeni yol haritası çiziliyor. Teknik direktör İlhan Palut ile sözleşme uzatmak için önemli bir aşama kaydeden yeşil- mavili yönetim, şimdiden gelecek sezon için transfer planlaması yapıyor.

Avrupa kupalarına katılma ihtimaline karşı hedefe oynayacak bir kadro oluşturmak için harekete geçen Atmacalar, Palut’un gönlünde yatan isimleri yakın takibe aldı.

Yerli havuzu genişletilmek isteniyor

12 yabancı kuralının geçerli olması nedeniyle yerli havuzunu genişletmek isteyen Rize, Adana Demir ile sözleşmesi bitecek Emre, Fenerbahçe’den Umut, Karagümrük’ten Güven Yalçın’ı takibe aldı.

Miha Zajc da listeye alındı

Transferde erken yol almak isteyen Çaykur Rize, şimdiden harekete geçerken hata yapmak istemiyor. Süper Lig’i tanıyan isimlere yönelmeyi planlayan Atmaca, bonservisi Rostov’da olan iki sezondur kiralık olarak Ankaragücü’nde forma giyen Ali Sowe, Fenerbahçe’de forma şansı bulamayan Zajc gibi isimlerin yanı sıra yurt dışından da arayışlarını sürdürüyor.

Tüm yetki İlhan Palut’ta

Takımdan ayrılacak isimler için ise sezon sonundaki tabloya göre son kararı verecek olan İlhan Palut’un raporunu bekleyecek yeşil-mavili yönetim, tek yetkili olarak Palut’u görevlendirecek.

KAYNAK: AKŞAM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x